Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

26 червня в приміщенні конгрес-центру СумДУ підписано Меморандум про співпрацю між Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» в рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області».

Проект реалізується з червня по вересень 2017 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, обласним центром зайнятості, Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області, СумДУ при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Мета проекту – сприяння розвитку самозайнятості, мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців. В його рамках заплановано проведення ряду заходів, спрямованих на формування практичних навиків ведення бізнесу, розширення кола зв’язків для просування, обміну досвідом у розвитку власної справи, сприяння позитивному мікроклімату в громадах для розвитку самозайнятості.

Зокрема буде проведений Форум для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору (Open space). Захід відбудеться з 11.00 до 16.00 4 серпня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ.

Всі охочі взяти участь у Форумі можуть заповнити анкету і зареєструватись за посиланням на сайті  http://ligasocsumy.com.

Контактна особа: заступник голови правління Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», адміністратор проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області» Дементов Володимир Олександрович, тел. 099 9403587, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.