Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМСЬКОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ ВІДБУЛОСЬ МУЗИЧНЕ СВЯТО

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці відбулось традиційне музичне свято «Барви осені».

Аби долучитися до «параду талантів» до закладу завітали самодіяльні колективи та виконавці з числа мешканців будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів Сумської області. Зокрема свої здібності продемонстрували жителі Синівського, Охтирського, Кролевецького, Вороніжського інтернатів загального профілю та вихованці Білопільського дитячого будинку-інтернату.

«Люди у таких закладах теж повинні відчувати іншу сторону життя – із самодіяльністю, концертами, розважальними заходами. І сьогодні ми побачили високий рівень самодіяльності наших підопічних на щорічному концерті», – зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

Він запевнив, що різноманітні заходи для людей похилого віку проходять у профільних закладах регулярно. Для тих, хто лишився без піклування рідних, це можливість відчути себе потрібними, реалізувати свої творчі здібності, покращити дозвілля.