Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОФЕСІЯ ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ

Відповідно до Указу Президента України вже 18 років поспіль у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери – професійне свято людей, які щоденно вирішують злободенні потреби найбільш уразливих верств населення. Слова Великого Каменяра «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» для багатьох працівників соціальної сфери стали життєвим кредо.

Сьогодні, у переддень професійного свята, працівники соціальної сфери Сумщини приймали вітання та ділилися здобутками на професійній ниві.

Висловлюючи щирі слова вдячності соціальним працівникам регіону за високий професіоналізм заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош побажав усім миру, злагоди, здоров’я, добробуту і всіляких життєвих гараздів. За його словами, саме фахівці соціальної сфери сприяють практичному втіленню державних засад соціальної політики на місцях.

До привітань долучилася і заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона подякувала трудівникам соціального захисту за їх наполегливу і нелегку працю, що слугує підвищенню якості життя людей у регіоні.

З нагоди професійного свята більш ніж 150 працівників соціальної сфери Сумщини отримали заохочувальні відзнаки від Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм, самовіддану працю та сумлінне виконання службових обов’язків відзнаки Міністерства соціальної політики України отримали кращі працівники сфери. Серед них – директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський та заступник директора Департаменту Олена Заяц.

У ході урочистостей вихованці Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського порадували учасників заходу своїми яскравими концертними номерами.