Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Тамара Іщенко: «Цілеспрямована робота завжди приводить до позитивних наслідків»

     На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко 13 серпня на засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

    На засіданні розглядалися питання щодо виконання у Сумській області розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 359-р „Про затвердження заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення” за підсумками першого півріччя 2013 року, надання практичної допомоги в межах компетенції робочій групі Липоводолинського району з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, організації роботи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у містах Охтирка, Глухів, Охтирському та Глухівському районах.

     Щодо вказаних питань доповідали начальник управління головного управління Міністерства доходів і зборів у Сумській області Наталія Мірошнікова, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Сумській області Сергій Грицай, начальник територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області Сергій Дворник, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний та заступники голів райдержадміністрацій і міських рад області.

     За результатами перевірок у I півріччі 2013 року робочими групами районних державних адміністрацій та міських рад обстежено 1540 суб’єктів підприємницької діяльності, на 445 виявлено порушення чинного законодавства в оформленні трудових договорів із 717 найманими працівниками. За результатами роботи легалізовано
622 робочі місця.

     По завершенню засідання були дані доручення щодо активізації діяльності місцевих робочих груп.