Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗМІНЕНО СИСТЕМУ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ПОСЛУГ

Картинки по запросу урядЦьогоріч змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту.

Для цього розроблено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на такі цілі. Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після чого звернутися до управління соцзахисту, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам.

Після цього укладається тристороння угода, на підставі якої передбачено безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

На сьогоднішній день  гранична вартість санаторно-курортного лікування  для учасників бойових дій становить 6300 гривень, для інвалідів війни  - 5250 гривень. Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджені Мінсоцполітикою. Рішення Уряду сприятиме посиленню соціального захисту осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції, забезпеченню надання санаторно-курортних послуг на більш якісному рівні.

Для  постраждалих учасників антитерористичної операції  на забезпечення санаторно-курортним лікуванням у 2017 році передбачено:

для учасників бойових дій   - 204 путівки;

для інвалідів війни - 9 путівок.

Станом на 01.11.2017 всього по Сумській області  укладено 185 угод, з них 180 для учасників бойових дій та 5 для інвалідів війни.