Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Посилена увага соціальному захисту чорнобильців

    20 серпня під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Тамари Іщенко відбулося засідання  Консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

    Щодо оздоровлення громадян у 2013 році, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, поінформував директор Департаменту соціального захисту населення Анатолій Боярко.

       На виконання Закону України „Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" 27 березня 2013 року прийнята постанова Кабінету Міністрів України № 261, якою затверджено Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

   Місцевими органами соціального захисту населення було проведено опитування постраждалих осіб, щодо вибору кожною особою санаторно-курортного закладу для оздоровлення у 2013 році.

  За результатами опитування, з урахуванням доведеного переліку санаторно-курортних закладів та граничної чисельності путівок, Департаментом було замовлено 527 путівок: 348 - для дорослих, 165 - для оздоровлення дітей у складі груп, 14 - для оздоровлення дітей віком до 10 років у супроводі одного із батьків.

   Учасники засідання, представники громадських організацій та влади, обговорили результати спільної роботи та окреслили пріоритетні напрямки на майбутнє.