Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИХАЙЛО ДУБРОВСЬКИЙ: «МІСЦЕВІ КООРДИНАЦІЙНІ РАДИ З НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ ПОВИННІ БУТИ ЕФЕКТИВНИМИ»

Директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський під час засідання колегії Департаменту зазначив, що ефективна робота місцевих Координаційних рад з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області – це вимога голови облдержадміністрації Миколи Клочка.

«Координаційні ради в містах і районах вкрай необхідні, адже це ефективний метод співпраці влади і учасників АТО. Всі проблеми, потреби і пропозиції наших захисників озвучуються під час таких засідань і знаходять своє вирішення на місцевому рівні. Саме тому ці координаційні ради так підтримує голова облдержадміністрації Микола Клочко»,  зауважив Михайло Дубровський.

Проте, було відмічено, що засідання Координаційних рад з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей проводились нерегулярно або взагалі не відбувались у Буринському, Недригайлівському, Охтирському районах, а також в містах Лебедин, Охтирка. А у Глухові така рада навіть не створена.