Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У РЕГІОНІ ЗБІЛЬШИЛАСЬ КІЛЬКІСТЬ ШАХРАЙСТВ ЩОДО ПЕНСІОНЕРІВ ТА ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН

Про це йшлося під час спільної наради представників ГУ Національної поліції в Сумській області та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з питань превенції злочинів майнової спрямованості.

За інформацією представників поліції до групи ризику щодо скоєння шахрайства входять найбільш уразливі категорії населення – пенсіонери, одинокі літні люди, особи з інвалідністю. Тому особливу увагу при проведенні превентивних заходів слід зосередити саме на них.

«Наше сьогоднішнє завдання налагодити механізм взаємодії співробітників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районів та міст регіону з інспекторами відділів поліції ГУНП в Сумській області задля безпеки окресленої категорії громадян», – зазначила Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

За словами заступника начальника УПД начальника відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Сумській області майора поліції Сергія Стативи, велике значення для попередження шахрайства має поінформованість людей про можливі ризики. «Необхідно діяти на упередження шахрайства проти літніх та одиноких людей. Під час надання соціальних послуг таким особам або відвідування помешкань громадян працівниками поліції важливо роз’яснювати їм про необхідність негайного інформування підрозділів поліції стосовно будь-яких підозрілих осіб, насамперед ромської національності», – підкреслив Сергій Статива.

Задля упередження випадків шахрайства ГУ Національної поліції в Сумській області розроблено пам’ятку про поширені шахрайські схеми. Вказана продукція буде розповсюджена серед одиноких громадян та пенсіонерів.