Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОДАРУВАЛИ РІЧНУ ПЕРЕДПЛАТУ НА «ГОЛОС УКРАЇНИ»

За сприяння Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» у співпраці з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації для громадських організацій осіб з інвалідністю оформлена передплата на газету «Голос України».

Наразі 12 громадських організацій, котрі опікуються проблемами осіб з обмеженими фізичними можливостями, забезпечені річним комплектом вказаного видання.

«Голос України» – є державним друкованим засобом масової інформації, визнаним провідним у сфері інформаційної діяльності, що має загальнодержавне значення. Газета офіційно оприлюднює закони України, нормативно-правові акти України,  їх роз'яснення та іншу офіційну інформацію, всебічно висвітлює діяльність Верховної Ради України, депутатських фракцій і груп, комітетів, тимчасових спеціальних комісій і тимчасових слідчих  комісій, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування. В газеті висвітлюють актуальні проблеми державотворення і життя суспільства, проблеми соціально-економічних перетворень та правопорядку, культурного життя.

«Голос України» також широко висвітлює проблеми соціального захисту населення. На сторінках газети розповідається про життя малозабезпечених сімей, переселенців, учасників АТО, осіб з обмеженими фізичними можливостями. Видання активно інформує своїх читачів про роботу центральних та місцевих органів влади у напрямку соціального захисту громадян. Повз увагу газети не проходить жодна важлива тема напрямку.

Забезпечення вказаним виданням громадських організацій осіб з інвалідністю має для них велике значення. Їх представники завдячують організації роботодавців, у тому числі її очільнику Євгену Лапіну, за надану можливість через шпальти газети бути більш поінформованими про зміни в чинному законодавстві та новини в державі.

Нехай меценатам повертаються сторицею справи, які зроблені ними не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.