Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ОБЛІКОВАНО БІЛЬШЕ 11 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Про це зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання у форматі «круглого столу» на базі прес-центру «Sumy news», де розглядали ефективні шляхи вирішення проблемних питань ВПО, в контексті останніх законодавчих змін.

«Наразі на Сумщині перебуває 11 116 переселенців – людей, які мусили  покинути свої домівки у результаті збройного конфлікту та тимчасової окупації. Цьогоріч таким особам надана адресна допомога на проживання, у тому числі на оплату ЖКП на загальну суму 3,7 мл. гривень», - підкреслила посадовець.

Для висвітлення фокусних тем засідання запрошені представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Сумській області, ГО «Самаритяни Сумщини», Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та структур, що опікуються проблемами переселенців.

Під час заходу спікери презентували досягнення та складнощі у рамках  питань: вдосконалення правового становища ВПО та правовий захист окресленої категорії громадян на Сумщині; надання гуманітарної допомоги вільно переміщеним особам; проблеми захисту соціально-економічних прав переселенців у кримінальних провадженнях.

Насамкінець усім присутнім презентовано інформаційні буклети, щодо існуючої законодавчої та регуляторної бази з питань, пов'язаних із проблематикою внутрішньо переміщених осіб. Вказану продукцію можна переглянути ТУТ.