Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

БІЛЬШЕ 66% ДОМОГОСПОДАРСТВ РЕГІОНУ КОРИСТУЮТЬСЯ СУБСИДІЄЮ

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииПро надання населенню житлових субсидій за новим порядком поінформував під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.
 
"Станом на 1 травня 2018 року загальна чисельність одержувачів субсидій становить 286,5 тисяч домогосподарств (або 66,5% від загальної кількості домогосподарств регіону). За кількістю охоплених субсидією громадян Сумщина займає І місце в Україні", - повідомив директор Департаменту.
Він також додав, що з 1 травня соціальна норма на газове опалення становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 м2 площі. Крім того, при призначені субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%.
 
Нововведення відбулося і для внутрішньо переміщених осіб. Субсидію вони зможуть оформити без договору оренди житла. Достатньо буде подати лише Заяву і Декларацію, у якій зазначається склад домогосподарства з урахуванням внутрішньо переміщених осіб. І на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов буде призначено житлову субсидію. Зокрема, об’єднаним територіальним громадам надано право приймати від громадян документи для оформлення субсидії та передачі їх органам соціального захисту населення.
 
"Аби до початку нового опалювального періоду всі, хто має право на отримання субсидії, подали відповідні документи та увійшли в зиму без несподіванок, місцевій владі слід провести якісну роз’яснювальну роботу. Для цього потрібно, перш за все, передбачити кошти для роботи мобільних офісів", - підкреслив Михайло Дубровський. Уповноважені особи, які надають допомогу населенню у заповненні заяв та декларацій у сільській місцевості, мають бути забезпечені окремим приміщенням для прийому громадян.
 
Оскільки у Сумах зосереджена найбільша кількість отримувачів субсидій, Михайло Дубровський звернув увагу міської влади на необхідності збільшення площі прозорого офісу, щоб забезпечити нормальний прийом громадян, без черг та затримок.