Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРАВО НА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД, НЕОБХІДНО НАДАВАТИ ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ ДОКУМЕНТ ПРО УЧАСТЬ В АТО

Фото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.На цьому наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області. 

«Відповідно до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки особам, які брали участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань, видається довідка затвердженого зразка. Такий документ забезпечує учаснику АТО право на пільговий проїзд», - зазначила Людмила Мусіяка.

За її словами, починаючи з 2016 року вищевказані довідки отримало 13 добровольців. Однак, обов’язковоюФото Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. умовою при формуванні справи пільговика та отриманні довідки є наявність підтверджуючого документу про участь бійця в АТО в певний період, у певних населених пунктах.

«Усі організації, які подають клопотання для видачі такої довідки добровольцям, мають формувати повний пакет необхідних документів», - підкреслила посадовець.

Слід нагадати, що розгляд клопотань організацій на видачу довідок добровольцям на пільговий проїзд здійснює Координаційна рада.