Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У БОЙОВИХ ДІЯХ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ, А ТАКОЖ ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Відповідно до постанови Кабміну від 28 березня 2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», за даними на 01.11.2018 в Сумській області виплату грошової компенсації належить здійснити 12 особам на загальну суму 12,3 млн. гривень.

На виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення мають право сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особи з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах (відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Для вказаних цілей Сумщині виділено 5,09 млн. гривень.

Регіональні органи соціального захисту населення розподіляють кошти субвенції між районними та міськими органами соціального захисту населення пропорційно кількості сімей загиблих та осіб з інвалідністю I-II груп із числа учасників бойових дій на території інших держав відповідно до потреби в наданні грошової компенсації. При цьому враховується обов’язкова виплата грошової компенсації на одного отримувача у повному обсязі (пункт 20 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей).

Згідно з розподілом для виплати грошової компенсації кошти перераховані бюджетам міста Суми у сумі 3,52 млн. гривень, міста Ромни –937,4 тис. гривень, Тростянецького району – 630,6 тис. гривень.

Нарахування склали загалом 4,8 млн. гривень та вже перераховані на рахунки отримувачів грошової компенсації. Станом на 01.11.2018 закуплено три квартири на суму 3,23 млн. гривень. Залишок коштів у сумі 289,2 тис. гривень недостатній для виплати грошової компенсації одній особі у повному обсязі та буде використаний при надходженні додаткових коштів.