Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ВІДЧИНИВ» СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ ГОСТЕЙ

За 26 років свого функціонування Сумський обласний центр реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю довів свою ефективність і став другим домом для багатьох «особливих» дітей Сумщини.

 

«Заклад є одним з кращих в Україні. Щороку в ньому отримують реабілітаційні послуги більш ніж 700 діток. В області функціонує мережа з 13 закладів реабілітаційного напрямку, проте рівного обласному центру – немає», - зазначила тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка вітаючи гостей закладу.

За її словами, проведення Дня відкритих дверей є гарною нагодою розширити знання батьків про спектр послуг з комплексної реабілітації, отримати консультації у спеціалістів, познайомитися з новими методиками, які застосовуються у реабілітаційному процесі, та дізнатися, як вони дозволяють кожній дитині з особливими потребами вийти на новий рівень особистісного розвитку.

 

Директор обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю Олена Сущенко повідомила, що за більше ніж чверть сторіччя в центрі пройшли реабілітацію понад 22 тисячі дітей із особливими потребами, серед яких майже 4 тисячі з ДЦП.

 

«За останній рік у центрі було чимало інновацій. Зокрема, 19 наших викладачів навчали експерти з Німеччини з арттерапії, з колегами з Києва ми реалізували проект «Кіношкола» і з дітками провели навчання від актора до режисера. Разом з маленькими акторами створили короткометражний фільм, який презентували на міжнародному фестивалі в Києві і отримали одне із перших місць, – розповіла вона. – Реалізовано і театральний проект. А ще ми створили контактний зоопарк для реабілітації дітей області».

 

У рамках Дня відкритих дверей гості змогли більше дізнатися про напрямки роботи центру, побачити хід реабілітаційних занять, ознайомитися з матеріально-побутовими умовами, в яких перебувають діти та безпосередньо поспілкуватися з вихованцями закладу.