Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВЕТЕРАНІВ АТО

Таку назву має книга, яку презентовано вчора в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

Лідія Лисаченко, начальник відділу координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації висловила своє захоплення історіями героїв книги. «Все що описано в книзі – це людські долі та людські життя. Це воєнні будні наших захисників. Кожен має знати про подвиги та труднощі, які спіткали сучасних героїв на полях війни. І я вдячна видавцям та автору книги за те, що мужність та незламність духу українських захисників тепер увічнені у друкованому слові», - зазначила Лідія Лисаченко.

Ініціатор і замовник видання облдержадміністрація, автор – сумська журналістка Алла Акіменко.  Робота над книгою тривала близько півроку. Автор об’їздила усі 18 районів області та обласний центр, зустрічалася з бійцями, їх родинами, друзями. Найважче, розповідає, було розговорити героїв книги, адже в кожного з них свій біль, який словами не опишеш.

Самі ж учасники неоголошеної війни, прийшовши на презентацію, говорили про факти зі свого життя, розповідали, як усе починалося, як і чому йшли воювати.

Наразі надруковано 1000 примірників книги «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО», але уже запланований додатковий тираж. Сумщина має знати своїх героїв, пишатися ними, цінувати тих, хто живе поряд із нами і готовий був віддати життя за кожного з нас.