Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАБІЛЬНО ПІДТРИМУЮТЬ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

На цьому наголошували учасники засідання комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю права на користування пільгами.

Цього разу на розгляд комісії подано документи Кролевецького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Керівник вказаного підприємства, Олег Климов, упродовж засідання поінформував про ситуацію з виплати заборгованої заробітної плати перед працівниками. Стало відомо, що заборгованість має позитивне зменшення та планується повне її погашення у найкоротші строки.

«Суттєве зменшення боргу перед працівниками забезпечила саме реалізація продукції власного виробництва. Зокрема, упродовж року нами виготовлено та реалізовано більш ніж 100 метрів квадратних тротуарної плитки та більше 1 тони меблевого цвяха», - зазначив Олег Климов.

За його словами, наразі на виготовлення вказаної продукції до підприємства уже надійшло кілька замовлень – як від державних, так і приватних замовників.

Упродовж засідання члени комісії відмітили, що подані підприємством матеріали відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» і постановою Кабміну від 8 серпня 2007 р. № 1010.

За результатами розгляду документів підприємству буде надано дозвіл на користування пільгою з оподаткування ще на рік.