Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбувся семінар-навчання з головними державними та державними соціальними інспекторами

     Сьогодні за участі заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентини Пікіної, начальника відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту Людмили Мусіяки, головного державного соціального інспектора Департаменту Тетяни Шрамко відбувся семінар-навчання з головними державними та державними соціальними інспекторами управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад.

     Як зазначила Валентина Пікіна: «Робота всіх головних державних та державних соціальних інспекторів місцевих управлінь соціального захисту населення забезпечує контроль за цільовим використанням коштів державного бюджету, тому система здійснення перевірок всіх отримувачів державної допомоги має бути на постійному контролі».

     Досвідом своєї роботи поділився начальник відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Сумської міської ради Руслан Розгон.

     Він зазначив, що для забезпечення контролю за цільовим використанням коштів здійснюються постійні планові перевірки. За 8 місяців поточного року державними соціальними інспекторами проведено 18690 перевірок достовірності та повноти інформації про доходи та майновий стан громадян, які звернулися за призначенням всіх видів соціальної допомоги. В ході перевірок було виявлено 180 порушень по виплаті допомоги.

     Як зазначив начальник  відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації Сергій Крамар: «Інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням ведеться постійно. Розроблений графік, згідно якого головним державним інспектором здійснюється прийом громадян».

     По завершенню заходу головний державний соціальний інспектор Департаменту Тетяна Шрамко надала роз’яснення щодо проблемних питань, які виникають у інспекторів у процесі роботи та підбила підсумки  роботи семінару-навчання.