Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ДІЄ 24 ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський під час спільного засідання Ради регіонального розвитку та колегії Сумської обласної державної адміністрації.

У рамках питання про стан роботи з громадськими організаціями постраждалих, унаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, посадовець зазначив, що в області діє 24 громадських осередки організацій, статутна діяльність яких пов’язана із соціальним захистом постраждалих осіб.

Найбільш чисельна з усіх – Сумська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Її осередки представлені майже у всіх районах та містах області.

На підтримку громадських організацій цьогоріч з місцевих бюджетів виділено 85,7 тис. гривень.

Довідково. Видатки на основні пільги і компенсації постраждалим громадянам фінансуються за рахунок коштів державного бюджету. Цьогоріч використано 24,4 млн. гривень.

За рахунок обласного бюджету фінансуються пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У 2018 році на зазначені цілі спрямовано 3 млн. гривень у вигляді субвенції місцевим бюджетам, на 2019 рік заплановано 3,5 млн. гривень.