Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України в прямому ефірі

     11 вересня заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Пікіна та начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту Людмила Мусіяка у прямому ефірі поспілкувалися зі слухачами обласного радіо про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України в частині соціального захисту дітей-інвалідів.

     «Строки виплат соціальних допомог інвалідам з дитинства та дітям інвалідам знаходяться на постійному контролі. Заборгованості з виплати державної допомоги на сьогоднішній день немає», - зазначила Валентина Пікіна.

     За вересень 2013 року державна допомога нарахована на суму 66595,5 тис. гривень. Перший транш коштів з державного бюджету отриманий 5 вересня в повному обсязі. Вже 6 вересня кошти місцевими управліннями були перераховані на особові рахунки одержувачів у банківських установах та на поштові відділення.

     Фахівці також проконсультували слухачів радіо з питань пільг інвалідам, виплати соціальної допомоги по догляду за інвалідом внаслідок психічного розладу, збільшення розмірів та перерахунок державної допомоги дітям-інвалідам, яким встановлено підгрупу А.