Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛАСЯ V РЕГІОНАЛЬНА НАРАДА З ПИТАНЬ ПРІОРИТЕТІВ ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ

17 січня 2019 року в НАДС під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулася V Регіональна нарада з обговорення пріоритетних напрямів гендерної політики Уряду на регіональному і місцевому рівнях.

До наради долучилась заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Заяц та завідувач сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Руслан Розгон.

У своїй промові Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що одним з пріоритетів діяльності Уряду є питання гендерної рівності. Так, протягом 2018 року було визначено кілька головних напрямів, на виконання яких було прийнято Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, оновлено Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року та заключних зауважень Комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок. До реалізації державної політики в сфері гендерної рівності підключається дедалі більше міністерств і відомств.