Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 січня вся Україна відзначає День Соборності – день, коли проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Цьогоріч виповнюється 100-річчя цієї знаменної події.

З цієї нагоди, жителі Сумщини разом з представниками влади, учасниками АТО, громадськими активістами вшанували пам’ять українців, які боролись за неподільну незалежну Україну не тільки сторіччя тому, а й у наші дні, та поклали квіти до пам'ятного знаку Небесній Сотні й могил бійців на Алеї Слави.

Колектив Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації також долучився до урочистостей.

У рамках заходів у сквері Тараса Шевченка усі охочі змогли взяти участь в урочистому мітингу та покласти квіти до підніжжя пам'ятника Кобзарю.

Як відзначали у своїх промовах виступаючі, проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській державі. Соборність України означає духовну згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання.

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко відмітив, що ті уроки історії, які отримав український народ за 100 років, ми маємо пам’ятати завжди. Саме шляхом єднання українці подолають будь-які перепони.