Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Мобільні соціальні офіси працюють

     З метою покращення соціального обслуговування і надання соціальної підтримки населенню регіону, підвищення рівня інформованості населення з питань діючого законодавства та соціального захисту, для оперативного реагування і задоволення нагальних потреб громадян на території Лебединського, Сумського районів та міста Охтирка 12 вересня працювали «мобільні соціальні офіси».

     Під час роботи «мобільного соціального офісу» у Маловисторопській сільській раді Лебединського району громадяни звернулися до фахівців за роз’ясненнями з питань порядку оформлення та виплати допомоги одинокої матері у збільшеному розмірі, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, виплати субсидії на тверде паливо та скраплений газ. Вичерпні консультації із зазначених питань отримало      14 осіб.

     У селі Новосуханівка Сумського району спеціалістами «мобільного соціального офісу» були надані консультації громадянам 13 особам з питань призначення та перерахунку пенсій за віком,  призначення субсидії на опалювальний період,  забезпечення технічними засобами дітей-інвалідів.

     Спеціалістами «мобільного соціального офісу» у місті Охтирка проведений прийом громадян. 11 осіб отримали вичерпні роз’яснення з питань призначення житлової субсидії, соціальної допомоги, призначення пенсії.