Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОБРОВОЛЬЦІ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Упродовж чергового засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області розглянули питання виконання протокольних доручень Координаційної ради від 04.07.2018 та 22.12.2018.

Вказані доручення стосуються надання соціальної підтримки особам, які брали участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань.

Із зазначеного питання порядку денного поінформувала начальник відділу координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Лідія Лисаченко.

Вона нагадала, що на рівні області діє Обласна програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, відповідно до якої учасники АТО та добровольці користуються безкоштовним проїздом на автотранспорті. «На засіданнях Координаційної ради розглядається кожне звернення добровольців і погоджується видача довідок, що дають право на пільговий проїзд. Такий документ видається Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації», - підкреслила Лідія Лисаченко.

Крім того, з обласного бюджету, відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки, добровольцям, як і всім учасникам АТО, передбачено відшкодування за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.

За підсумками вищезазначених засідань Координаційної ради керівникам райдержадміністрацій та міських рад були надані доручення щодо надання соціальної підтримки добровольцям з місцевих бюджетів. Упродовж сьогоднішнього засідання в режимі відеозв’язку заслухано звіти голів РДА, міських голів на території яких, проживають добровольці, про результати виконання вказаного доручення.