Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОТРИМАНО ОДНУ КОНКУРСНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації було оголошено конкурс для недержавних суб’єктів з надання послуг психологічної реабілітації учасникам АТО та членам їх сімей на 2019 рік.

Наразі для участі в конкурсі надійшла одна пропозиція від Благодійної організації «Громадський Фонд «Суми».

На засіданні комісії по проведенню конкурсу з надання послуг психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у присутності всіх членів комісії розкрито конверт з конкурсною пропозицією.

Враховуючи, що наданий Благодійною організацією «Громадський Фонд «Суми» пакет документів потребує ретельного вивчення, продовжити засідання комісії вирішено після опрацювання вказаної документації.

Довідково.

З метою вирішення ряду суспільно важливих соціальних питань у регіоні діє Обласна цільова соціальна програма розв’язання пріоритетних проблем з використання механізму соціального замовлення на 2019 рік. Одним із основних завдань програми є виявлення осіб з ознаками посттравматичного стресового розладу серед демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, надання їм послуг соціально-психологічної реабілітації та організація взаємодії усіх суб’єктів, які беруть участь у здійсненні соціальних заходів напрямку.

Для реалізації вказаних завдань виділяються кошти з обласного бюджету в сумі 40 тис. гривень.