Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГРОМАДЯНИ, ЯКІ ЇДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ЗАКОРДОН, МАЮТЬ РОЗУМІТИ УСЮ НЕБЕЗПЕКУ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

«Громадяни, які мають намір знайти роботу закордоном, повинні усвідомлювати всі ризики. Сьогодні на ринку міжнародного працевлаштування діє багато відвертих шахраїв. Наше завдання – попередити людей, допомогти їм не потрапити в біду», - зазначила Людмила Мусіяка.

У рамках засідання, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Сумській області Вікторія Чортенко поінформувала про результати проведення перевірок суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють діяльність з посередництва у працевлаштуванні закордоном.

За її інформацією, позаплановим перевіркам щодо контролю за додержанням законодавства про зайнятість (ст. 6 ЗУ «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності») підлягали 19 суб’єктів господарювання.

Із загальної кількості, заходами контролю вдалося охопити лише трьох таких суб’єктів. При цьому 14 суб’єктів господарювання не знайдені за юридичною адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Насамкінець своєї доповіді Вікторія Чортенко зазначила, що для Управління Держпраці, у рамках зазначеного питання, важлива співпраця з поліцією. За її словами, досить суттєвою допомогою буде розшукова робота, щоб встановити фактичне місце провадження господарської діяльності недобросовісних суб’єктів господарювання.