Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЦЬОГОРІЧ ПОЛІЦІЄЮ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 1181 ЗВЕРНЕННЯ ПРО ВЧИНЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Про це повідомив представник нацполіції під час засідання Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Інформуючи про роботу правоохоронних органів регіону щодо запобігання та протидії домашньому насильству у рамках нового законодавства, інспектор управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Сумській області Ярослав Тарасенко акцентував увагу на основних показниках.

За його інформацією цьогоріч в області правоохоронцями зареєстровано 1181 звернення про вчинення домашнього насильства, з них 60 подано дітьми.

Левова частка кривдників – чоловіки. На профілактичний облік поставлено 564 особи: 517 – чоловічої статі, 46 – жіночої  та одну неповнолітню особу чоловічої статі.

Ярослав Тарасенко наголосив, що систематичність вчинення насильства документується, після чого проти кривдника порушується кримінальне провадження.

Доповнюючи сказане представником поліції, начальник сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Руслан Розгон зазначив, що до місцевих структурних підрозділів соціального захисту населення цьогоріч надійшло 465 звернень та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї.