Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАШІ ЗАХИСНИКИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ ГІДНОГО СТАВЛЕННЯ ТА ПІДТРИМКИ

На цьому наголосив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації під час робочого візиту до Сумського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

«На Сумщині проживає більше 11 тис. учасників АТО/ООС. Наша основна мета – допомогти забезпечити достойне життя для наших захисників. Люди, які пройшли зону бойових дій, заслуговують гідного ставлення та підтримки», - підкреслив Михайло Дубровський.

Упродовж зустрічі з військовослужбовцями, які наразі лікуються в закладі, увагу зосереджено на соціальних гарантіях, що передбачені в державних та обласних програмах для даної категорії громадян.

Під час живої бесіди бійців детально поінформовано про заходи Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021. Відповідно до програми постраждалим воїнам надається одноразова матеріальна допомога в розмірі 25 тис. гривень, компенсуються витрати за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії, їх сім’ї забезпечуються твердим паливом та ін.

Упродовж зустрічі захисники змогли поставити питання фахівцям Департаменту стосовно механізму надання тієї чи іншої допомоги та отримати вичерпну відповідь.

Усім присутнім бійцям також роздано інформаційні брошури розроблені Департаментом в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи.