Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ПАМ’ЯТАТИ ПОДВИГ БАТЬКІВ І ДІДІВ, ЯКІ ВИБОРОЛИ СВОБОДУ

Зазначив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський, вітаючи ветеранів Другої світової війни та дітей війни в Сумському геріатричному пансіонаті.

«74 роки тому ця подія торкнулася кожнї родини. Зараз в області залишилось дуже мало свідків тієї страшної війни. І наш обов’язок – пам’ятати подвиг наших батьків і дідів, які вибороли для нас свободу, – говорив Михайло Дубровський. – Ми ніколи не повинні забувати скільки крові наших земляків пролилося задля подолання фашизму. Низький уклін вам, дорогі ветерани, і безмежна шана за перемогу».

Наразі у Сумському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці проживає 45 учасників війни, 63 дітини війни і 7 – членів сімей загиблих. З нагоди річниці Великої перемоги, у холі закладу оформлено фотодокументальну виставку про тих учасників бойових дій Другої світової війни, які проживали у пансіонаті. Виставка містить короткі біографічні дані героїв, які обороняли небо та землю Вітчизни, листи з фронту, листи дружин фронтовиків, воєнні білети.

Аби подарувати мешканцям пансіонату святковий настрій, артисти Сумської обласної філармонії співали пісень років війни.

На завершення для підопічних закладу підготовлено святковий обід.