Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПРОЙШОВ ДВОДЕННИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У Сумах, на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник», упродовж двох днів проходив семінар з елементами тренінгу для суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в регіоні.

Захід організовано ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

До участі долучився координатор проектів ОБСЄ в Україні Сергій Гриненко.

Мета семінару – покращити спроможність суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Цільова аудиторія – відповідальні фахівці за встановлення статусів постраждалим від торгівлі людьми райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Також залучено й осіб, дотичних до реалізації Національного механізму взаємодії суб’єктів (НМВ), які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми на Сумщині.

У рамках семінару обговорено низку важливих питань. Зокрема, присутніх ознайомлено з досвідом  впровадження НМВ в Сумській області, міжнародним і національним законодавством у сфері протидії торгівлі людьми, соціальною профілактикою, механізмами роботи з постраждалими та їх виявлення.