Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

У Сумській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей  у Сумській області.

У ході зібрання члени Координаційної ради обговорили питання виконання протокольного доручення Координаційної ради від 30.01.2019 щодо виготовлення технічної документації на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначення щорічної матеріальної допомоги сім`ям загиблих учасників АТО для вирішення соціально-побутових питань.

За результатами роботи засідання вирішено не підтримувати пропозиції  Асоціації автомобільних перевізників Сумської області та Сумської обласної організації роботодавців у галузі транспорту щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення про скасування посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян. Питання надання щорічної матеріальної допомоги сім`ям загиблих учасників АТО/ООС з обласного бюджету залишається на контролі та буде розглянуте в жовтні поточного року враховуючи наявність невикористаних коштів.