Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОЖНА ДИТИНА-СИРОТА ТА ОСОБИ З ЇХ ЧИСЛА, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 23-РІЧНОГО ВІКУ ПОВИННІ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЖИТЛОМ

Про це у ході відеоселекторної наради зазначили тимчасово виконуючий обов`язки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка та начальник служби у справах дітей Юрій Каліновський.

Сьогодні продовжується реалізація постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 887», якою затверджена нова редакція Порядку та Умов  надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

У своєму виступі Юрій Каліновський зосередив увагу керівників структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад, міських, селищних, сільських голів об’єднаних територіальних громад, на створенні комісій для забезпечення дітей-сиріт житлом та наголосив, що відповідна комісія у кожній громаді повинна запрацювати негайно, аби права дітей-сиріт не були порушені та така дитина була забезпечена житлом.

Людмила Мусіяка додала, що з метою реалізації вищезазначеної постанови у кожній ОТГ, районі чи місті відповідна комісія до 15 серпня повинна розглянути напрямок спрямування коштів, а саме – будівництва житла, придбання житлових приміщень для дитячих будинків сімейного типу, придбання житла або виплата компенсації дітям сиротам за придбане житло.

Крім того, Юрій Каліновський вкотре зауважив, що усі діти-сироти повинні бути залучені до сімейних форм виховання.

Упродовж наради відповіли на питання представників структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад щодо забезпечення житлом дітей-сиріт.