Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРОДОВЖ ВІДЕОСЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИЛИ НАЙГОЛОВНІШІ ЗАВДАННЯ

Під головуванням заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Богдан проведено нараду з керівниками управлінь соціального захисту населення регіону в режимі відеоконференцзв'язку.

Розпочинаючи засідання, вона наголостила на важливості виконання усіх запланованих показників у напрямку оздоровлення громадян та забезпечення технічними засобами реабілітації осіб і дітей з обмеженими можливостями.

«Те, що гарантоване людям державою – вони мають отримати. Тим паче, коли це стосується соціально уразливих верств населення», - підкреслила Оксана Богдан.

Щодо проходження в регіоні оздоровчої кампанії поінформувала учасників наради Ольга Ситник, начальник відділу з питань управління фінансовими ресурсами та організації санаторно-курортного лікування Департаменту. Вона детально зупинилася на запланованих показниках напрямку та якості їх виконання, окремо акцентувавши увагу на особливостях оздоровлення кожної з категорій: чорнобильців, учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю та дітей.

Начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю Департаменту Тетяна Марченко, поінформувала аудиторію про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю й інших окремих категорій населення. Особливу увагу звернула на використанні державних коштів для реалізації завдань напрямку. Насамкінець, Тетяна Марченко зупинилася на дорученні Мінсоцполітики в частині належного виконання Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації.