Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДІТИ СУМЩИНИ ОЗДОРОВЛЮЮТЬСЯ В ПОЗАМІСЬКИХ ТАБОРАХ ТА ДИТЯЧИХ ЦЕНТРАХ

Про оздоровчу кампанію 2019 року поінформувала тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка під час наради на базі  Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник».

Захід організовано Управлінням Держпраці у Сумській області з метою підведення підсумків проведених перевірочних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

За інформацією Людмили Мусіяки, цьогорічна оздоровча кампанія вже досягла свого піку. За статистичними даними на 01 серпня в регіоні працює 19 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, один дитячий заклад санаторного типу та 2 наметових містечка. У вказаних таборах оздоровлено загалом 6 966 дітей, з них пільгових категорій – 3319.

Підростаюче покоління також оздоровлюється в державних підприємствах України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і «Український дитячий центр «Молода гвардія». За оперативними даними на оздоровчі заходи дітей Сумської області виділено квоти на забезпечення путівками до вищевказаних дитячих центрів у кількості 556 одиниць, із них 272 – до табору ДП «Молода гвардія» та 284 – в ДП «Артек». За плановими показниками 2019 року 399 дітей будуть забезпечені безкоштовними путівками, 63 – путівками з оплатою 20% і 30% вартості та 31 дитина – за 50% вартості.

Наразі вже здійснено підбір та скеровано 400 дітей Сумщини на 8 тематичних змін в зазначені дитячі центри.

Між тим, за сім місяців поточного року забезпечено оздоровленням та відпочинком 28 дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО.

Усіма формами відпочинку та оздоровлення цьогоріч планується охопити майже 52 тис. дітей віком від 7 до 17 років.

Упродовж свого виступу, Людмила Мусіяка також торкнулася теми атестації таборів Сумщини на предмет якості надання в них послуг. Окремо акцентувала увагу на виявлених під час перевірок недоліках.