Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Небайдужість та бажання допомогти – складові, на які необхідно орієнтуватися у роботі з громадянами

     На цьому наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Валентина Пікіна під час проведення виїзного прийому громадян у місті Глухів 19 вересня.

     12 громадян отримали роз’яснення з питань: надання пільг на проїзд та оплату комунальних послуг, встановлення пенсії за особливі заслуги, надання санаторно-курортного лікування, збільшення розміру соціальних виплат у 2014 році.

     Валентина Пікіна зустрілася з колективом УПСЗН Глухівської міської ради і звернула увагу працівників управління на необхідність посилення якості інформування громадян та підвищення відсотка охоплення потребуючих соціального обслуговування.

     «Освіта літніх людей в університеті – це гарна можливість корисно проводити вільний час, отримувати додаткові знання, розширювати коло спілкування та інтересів, мати активне дозвілля», - зазначила Валентина Пікіна на засіданні «Університету третього віку» в Територіальному центрі соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради.