Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Поглиблюємо знання з основних напрямків роботи з громадянами

     Сьогодні відбувся семінар-навчання з заступниками начальників управлінь та начальниками відділів соціальної допомоги управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад щодо організації роботи у зв’язку з початком опалювального періоду 2013-2014 року.

     Директор Департаменту Анатолій Боярко  ознайомив учасників семінару з інноваційними підходами в організації прийому громадян, які звертаються за наданням соціальної допомоги. Зокрема, йшлося про впровадження в роботу «прозорих офісів», досвідом роботи яких поділилися фахівці соціальної сфери на Всеукраїнській нараді у місті Вінниця.

     Заступник директора Департаменту Валентина Пікіна звернула увагу присутніх на організацію прийому громадян, які звертаються за призначенням житлових субсидій на опалювальний період 2013-2014 років

     У ході навчання було проаналізовано та поглиблено знання з основних напрямків роботи з громадянами, які звертаються за наданням усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій, розглянуто проблемні питання, що виникають під час надання різних видів соціальної допомоги, надано рекомендації щодо застосування отриманих знань і досвіду в практичній роботі.