Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Інтернатні установи області готові до роботи в осінньо-зимовий період

     Сьогодні під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Анатолія Боярка відбулося засідання виїзної колегії Департаменту на базі Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці. Питання, що розглянули на засіданні, стосувалися аналізу стану готовності установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та роботи підсобних господарств інтернатних закладів.

 

    Як зазначив заступник директора Департаменту Геннадій Пономаренко, в установах капітально відремонтовані та проведені поточні ремонти житлових корпусів, адміністративно-побутових приміщень; відремонтовані 1 240 метрів трубопроводу систем холодного водопостачання, 760 метрів – теплопостачання, 205 метрів – гарячого водопостачання. Приведено у відповідний технічний стан електрообладнання, електричні мережі. Стаціонарні установи забезпечені приладами обліку теплової енергії, газу, холодної і гарячої води та електроенергії.

     З метою забезпечення в зимовий період належного температурного режиму інтернатними установами придбано ­ 2 188 куб. метрів дров.

     На випадок екстремальної ситуації в будинках-інтернатах створені ліквідаційні бригади, готові до експлуатації дизельні електропідстанції, у наявності акумуляторні лампи, плити на твердому паливі. Інтернатні установи в повному обсязі забезпечені м’яким інвентарем зимового асортименту, якого придбано на 90,3 тис. гривень.

     Про результати перевірок роботи підсобних сільських господарств будинків-інтернатів системи соціального захисту населення поінформував заступник начальника відділу фінансів, діяльності стаціонарних установ, пільг та компенсацій Петро Якушка. Він зазначив, що в підсобних господарствах налічується 540,91 гектара сільськогосподарських угідь. Валове виробництво продукції в підсобних господарствах склало 732,5 тис. гривень. Тваринницькі приміщення підсобних сільських господарств відремонтовані, приведені в належний стан.

     Були заслухані звіти керівників інтернатних установ, обласного центру реабілітації дітей-інвалідів щодо готовності закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. За результатами роботи колегії видано наказ директора Департаменту.