Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ЗАСІДАННІ У ФОРМАТІ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

У Сумському державному університеті за участю головного спеціаліста сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Любові Есаулко відбулося засідання у форматі «круглого столу» за проектом «Програма по відновленню миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок «Голос жінки має силу – 2019». 

Метою проекту є установлення в суспільстві гендерної рівності, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН «Мир. Жінки. Безпека», послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності. Однією з особливостей цього проекту є  створення майданчику для комунікацій, активна  блогерська підтримка та діяльність на Платформі взаємопідтримки жінок ВПО в Сумській області (http://vpo.sumdu.edu.ua/) Women Liaison Security Platform, на якій розміщуються пости всіх активістів проекту «Голос жінки має силу»

Тематика блогів різноманітна: від глобальних проблем екології, шкідливих звичок, гендерної рівності, проблеми миру та війни, бідності, корупції, насильства та інших, до локальних – про місцеві проблеми з дорогами, громадським транспортом, тротуарами, фасадами будівль, супермаркетами,  доступним простором для людей з інвалідністю, стихійною торгівлею, нелегальним будівництвом, порушенням прав сумчан. Велика кількість блогів присвячена гендерній та миротворчій проблематиці.

У 2019 році значно  посилилась арт-терапевтична складова проекту «Голос жінки має силу». Представник  громадської організація Анна Чернякова започаткувала та очолила відокремлений підрозділ ВГО «Ар-терапевтична асоціація» у Сумській області, завдяки тісній співпраці з СумДУ було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар: «Творча багатовимірність простору арт-терапії». Загалом у цьому напрямку було проведено низку тренінгів: «Мистецтво заради миру», блог-кафе «Арт-терапія та миротворчість як тема для блогінгу» та блог-кафе з медіа-арт-терапії «Роль жінки у сучасному суспільстві», майстер-класи на масових заходах – на Мирному кварталі та щорічному фестивалі «ART-family». В області різними заходами проекту було охоплено більше 2000 осіб.