Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОЧІЙ ЗУСТРІЧІ «ГОТОВНІСТЬ ОТГ ДО ПОЧАТКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ»

У рамках загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту», що реалізує Stabilization Support Services за підтримки Уряду Великої Британії, відбулася робоча зустріч учасників «круглого столу».

За словами начальника відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю Департаменту соціального захисту населення Тетяни Марченко, на Сумщині утворено та діють 37 ОТГ. Серед них 9 міських, 10 селищних та 18 сільських рад. У цих ОТГ  створено 26 структурних підрозділів, що опікуються питаннями соціального захисту населення.

У 21 із 37 ОТГ утворені заклади/установи з надання соціальних послуг, у тому числі 9 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 8 центрів надання соціальних послуг, 3 відділення/відділи по наданню соціальних послуг. У ході діалогу Оксана Богдан, заступник директора Департаменту соціального захисту населення поінформувала, що протягом 2019 року з метою налагодження системної роботи, спрямованої на активізацію реформування місцевого самоврядування та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад, всебічного аналізу динаміки змін у сфері захисту прав дітей проведено ряд заходів за участю представників ОТГ, зокрема 9 семінарів-нарад, 1 навчання, та інших заходів, відвідано 7 ОТГ. Світлана Поляченко, заступник  директора  Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла про позитивні та проблемні питання в організації роботи ФСР в територіальних громадах області. Досягнута домовленість про співпрацю учасників заходу.