Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено комплексне об’єктове тренування

     Сьогодні на базі КУСОР Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці проведено комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту за участю директорів будинків-інтернатів, обласного центру реабілітації дітей-інвалідів та відповідальних осіб зазначених закладів.

     Директор Департаменту соціального захисту населення Анатолій Боярко поінформував учасників тренувань про організацію цивільного захисту населення та наголосив на основних його положеннях. Завідуючий курсами ЦЗ міста Суми Олег Воронов ознайомив з основними вимогами Кодексу цивільного захисту України, уведеного в дію 01.07.2013.

     Проведено практичне відпрацювання дій персоналу пансіонату при виникненні надзвичайної ситуації (пожежі), при загрозі та радіаційному забрудненні території закладу, наданні першочергової невідкладної допомоги.

     Підведені підсумки щодо стану цивільного захисту закладу, підготовки керівного складу та працівників з цивільного захисту, стану навчально-матеріальної бази, стану оповіщення та зв'язку.

     По завершенню навчань, керівникам інтернатних закладів було дано доручення провести аналогічні комплексні об'єктові тренування з персоналом до 15 жовтня.