Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ЗВІЛЬНЕНИХ ОСІБ З МІСЦЬ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ОБГОВОРИЛИ НА ВЕБІНАРІ

Благодійна організація «FREE ZONE» спільно з Міністерством юстиції України, Адміністрацією ДКВС України та державною установою «Центр пробації» у 2019 році реалізує проект щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань в межах Меморандуму про співпрацю.

Відповідно до Плану  реалізації проекту проводиться цикл вебінарів для суб’єктів соціального патронажу звільнених з питань доступу до медичних і соціальних послуг засуджених та звільнених з місць позбавлення волі в 10 областях України, зокрема, на Сумщині.

У роботі вебінару взяли участь Валентина Пікіна, провідний фахівець відділу автоматизації та програмно-технічного забезпечення при Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Вікторія Хілько, завідувач обліку бездомних осіб Центру реінтеграції бездомних осіб. Тема вебінару «Соціальна адаптація осіб, звільнених з місць позбавлення волі чи обмеження волі: сучасні виклики та перспективи». Учасники вебінару обговорили проблемні питання.