Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Дякуємо за багаторічну та віддану працю!

     У «День відкритих дверей», на передодні Міжнародного дня громадян похилого віку 30 вересня колектив КУСОР Хмелівського психоневрологічного інтернату вітав з виходом на пенсію директора закладу Олексія Рибалка.

     З цієї нагоди привітати керівника інтернату  прибули директор Департаменту соціального захисту населення Анатолій Боярко, заступник директора департаменту, начальник управління фінансів діяльності стаціонарних установ пільг та компенсацій Геннадій Пономаренко, голова обласної профспілкової організації працівників соціальної сфери України Сумської області Ігор Смірнов, голова Роменської районної державної адміністрації Віктор Серік, голова  Роменської районної ради Сергій Хорунько, рідні  та опікуни підопічних які проживають у закладі.

     «Велику частину свого життя присвятив Олексій Григорович улюбленій і, водночас, дуже відповідальній, суспільно важливій справі. За 31 рік на посаді директора зарекомендував себе як висококваліфікований керівник та вмілий організатор» - зазначив Анатолій Боярко, вручаючи директору закладу почесну грамоту.

     Олексій Рибалко був призначений на посаду директора КУСОР Хмелівського психоневрологічного інтернату в 1982 році. Має численні професійні здобутки, що неодноразово були відзначені Подякою Кабінету Міністрів України, «Знаком пошани» Мінпраці, грамотами Департаменту соціального захисту населення.

     Анатолій Боярко представив колезі нового директора – Ігоря Тарасова, який призначений на посаду сесією обласної ради 27 вересня 2013 року і побажав йому та колективу закладу плідної праці.

     По завершенню заходу Олексій Рибалко висловив слова вдячності колегам та колективу інтернату за підтримку і багаторічну спільну професійну діяльність, що була направлена на покращення соціально-побутових, виховних, культурно-масових та реабілітаційних умов Хмелівського психоневрологічного інтернату.