Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НАДАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЮ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

Соціальні виплати є захищеною статтею витрат державного бюджету і першочерговим завданням щодо його виконання. З метою забезпечення надання вразливим категоріям населення передбачених законодавством соціальних гарантій у 2020 році та щодо питань до порядку надання громадянам пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі Міністерством соціальної політики України проведено селекторну нараду під головуванням Віталія Музиченка, заступника міністра.

У нараді прийняли участь Людмила Мусіяка, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, та співробітники Департаменту Надія Степаненко і Тетяна Щербаченко.

Віталій Музиченко, заступник міністра соціальної політики України звернув увагу присутніх учасників наради на спрощений порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином, стали на облік як безробітні в цей період та збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом на приготування їжі, холодною та гарячою водою.

На всі запитання присутніх учасників наради надано вичерпну відповідь та  відповідні доручення.