Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Допомогу мають отримувати всі, хто її потребує

     На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко під час відеоселекторної наради з питань призначення субсидій та допомог.

   «Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з підвідомчими управліннями запроваджена єдина технологія прийому громадян. Всі види соціальних допомог та субсидій призначаються за єдиною заявою і одним пакетом документів», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення     Анатолій Боярко, інформуючи про організацію роботи з громадянами, які звертаються за призначенням житлових субсидій на опалювальний період 2013-2014 років.

    Соціальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування, у разі потреби, забезпечують оформлення документів на дому для призначення субсидій громадянам похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями.

      Існують спеціальні телефони «гарячих ліній», за якими можна попередньо записатися на прийом чи отримати роз’яснення з питань, що стосуються соціального захисту.

    На сьогодні, ведеться активна робота з прийому документів для призначення житлових субсидій на опалювальний період 2013-2014 років.

     Також, обговорили питання, що стосувалися організації надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам у центрах соціальної реабілітації, забезпечення дітей-інвалідів технічними засобами реабілітації, прийому громадян, які звертаються за наданням соціальної допомоги за принципом прозорого офісу. По завершенню відеоселекторної наради були визначені пріоритетні напрямки роботи на майбутнє у сфері соціального захисту громадян.