Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ВІДБУЛОСЯ БЛОГ-КАФЕ «ЖИТТЯ ЦІНУЙ – БЕЗПЕЧНО ПРАЦЮЙ»

 У рамках програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо-переміщених жінок «Голос жінки має силу», ГО «Інтелект Сумщини» та СумДУ, за  підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини відбулося  блог-кафе  «Життя цінуй – безпечно працюй», який спрямований для студентів, які прагнуть бути обізнаними і працювати безпечно, хто прагне безпеки при працевлаштуванні, на лідерів громадського життя.

У заході присвяченому Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Руслан Розгон, завідувач сектором сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми та Любов Есаулко  головний спеціаліст цього сектору.

 

 Зустріч учасників проєкту була спрямована на інформування  населення щодо основних проблемних моментів безпечного працевлаштування та правил безпечної міграції, виховання культури праці у різних сферах соціального життя. Акцентувано увагу на небезпеках і ризиках при працевлаштуванні.

Захід завершився грою «Лабіринт можливостей», під час якої учасники змогли виявити чи знаходяться вони у зоні ризику потрапляння ситуації торгівлі людьми.