Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОДОВЖУЄМО ЗАМІНУ ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

У Сумській обласній державній адміністрації на особливому контролі знаходиться  питання щодо соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 На виконання п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 (зі змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» в області здійснюється видача посвідчень нового зразка.

Особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт видача  документів буде здійснюватися до 01 01. 2021.

На черговому засіданні Комісії з розгляду документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Сумської обласної державної адміністрації всього розглянуто 44 особові справи:

 

щодо заміни посвідчень-10, із них: 7 особам будуть видані посвідчення нового зразка, 1 справу направлено на доопрацювання до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС-1, Міністерства соціальної політики України, по 1 особовій справі визнано безпідставною видачу посвідчення;

щодо видачі посвідчень різних категорій громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи-34, із них: 10 – на видачу посвідчень уперше, 8 – на видачу посвідчень категорії 1, 3 – на внесення запису про зміну групи інвалідності у посвідченні категорії 1, 13 – на видачу повторних посвідчень. За рішенням Комісії вирішено видати 30 посвідченнь різних категорій, до 3 посвідчень внести запис про зміну групи інвалідності та 1 особову справу направлено на доопрацювання.

 Робота в цьому напрямку продовжується.