Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІНКЛЮЗИВНИЙ РИНОК ПРАЦІ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ В УКРАЇНІ

Сьогодні відбулась чергова нарада щодо реалізації пілотного проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Сумська область є учасником проєкту, адже проблематика, що піднімається в процесі його реалізації, актуальна як для України в цілому, так і для Сумщини.

Загальна мета проєкту – поліпшення можливості працевлаштування молоді, жінок, осіб з інвалідністю, осіб передпенсійного віку та інших осіб, котрі мають ризики виключення з ринку праці тощо.

Цей проєкт спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.

Проєкт надзвичайно актуальний для Сумщини. Адже ні для кого не секрет, які  є проблеми на ринку праці, пов’язані з відтоком робочих кадрів в контексті інтеграції країни до європейської спільноти, серед них є і молодь, і професіонали. «Ми цінуємо досвід тих країн, що намагаються нам допомогти. Маю надію, що Ваш досвід буде корисним для практичної реалізації в нашій області», - зазначив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій Максименко.

До участі в сьогоднішньому заході долучилася Олена Заяц, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.