Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У рамках Європейського дня протидії торгівлі людьми відбувся круглий стіл на тему: «Захист та допомога постраждалим від торгівлі людьми: доступ до притулків» за результатами моніторингу притулків, у тому числі спеціалізованих, які надають допомогу особам, постраждалим від торгівлі людьми.

Семінар проведено в онлайн-режимі з метою підвищення професійного рівня працівників органів державної влади, соціальних служб, інших спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням допомоги особам, які належать до групи ризику або постраждали від торгівлі людьми.

Катерина Левченко, урядова уповноважена з питань ґендерної політики, наголосила на необхідності співпраці між громадськими організаціями та органами влади у питанні створенні притулків для постраждалих осіб.

До участі у заході долучилися Людмила Мусіяка, т.в.о. директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Любов Есаулко, головний спеціаліст сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.