Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДПРИЄМСТВО-БОРЖНИК ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

Серед боржників з виплати заробітної плати в області є Конотопський механічний завод, що знаходиться у підпорядкуванні Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Станом на 01 жовтня цього року тут працівникам заборгували близько 9 млн гривень уже зароблених коштів. Причиною критичного фінансового стану підприємства стала відсутність державних замовлень, обігових коштів, що викликано банкрутством головної юридичної особи.

Проте, керівництво заводу на засіданні обласної комісії з питань ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати запевнило, що ними розроблений конкретний план виходу з кризи. На сьогодні завод виготовляє металеві двері, огорожі, в’їзні ворота, оздоблені ліхтарі, зупинки для транспорту, лавки, баки для сміття тощо. Це дозволило поточну заробітну плату виплачувати своєчасно.

У тісній співпраці з новоствореними об’єднаними територіальними громадами, що стали активними партнерами та замовниками товарів та послуг, підприємство ставить за мету покращити фінансовий стан. «Для цього є і виробничі потужності, і робочі руки»,– зазначив керівник Конотопського механічного заводу. І запросив керівників комунальних підприємств області звертатися у разі потреби для виготовлення необхідної продукції.