Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ МІСТА

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України у Палаці культури ім. М.В.Фрунзе відбулися урочисті заходи для працівників соціальної сфери міста.

В урочистостях взяли участь представники управління соціального захисту населення міста Суми, територіального центру «Берегиня» та Центру реінтеграції бездомних осіб.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Геннадій Пономаренко привітав присутніх з професійним святом: «Працівники соціальної сфери завжди чесно і сумлінно виконували свій службовий та громадський обов’язок – надавали допомогу людям, які її гостро потребували. Переконаний, що вони й надалі будуть надійною опорою для тих, кому потрібна державна підтримка у подоланні життєвих труднощів».

Передаючи вітання зі святом від Сумського міського голови Геннадія Мінаєва, заступник міського голови Сергій Панченко висловив вдячність працівникам соціальної сфери за їх наполегливу і нелегку працю, що слугує підвищенню якості життя людей не тільки міста, а й області. За його словами, саме вони сприяють втіленню державних засад соціальної політики на практиці.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращим працівникам галузі вручили Грамоти та Подяки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 Колектив Палацу культури презентував присутнім концертну програму.