Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ НА ЧАСІ

У Сумській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Сергія Баннікова відбулося чергове засідання Комісії з розгляду документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На виконання п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 (зі змінами) «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» термін заміни посвідчень на нові зразки подовжено до 01.01.2021.

Цього разу на засіданні Комісії розглянуто 29 особових справ:

17 щодо заміни посвідчень, із них: 14 особам будуть видані посвідчення нового зразка, 3 особові справи будуть направлені до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерства соціальної політики України;

12 щодо видачі посвідчень різних категорій громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 7 – на видачу посвідчень уперше, 2 – на видачу посвідчень категорії 1, 2 – на внесення запису про подовження групи інвалідності у посвідченні категорії 1, 1 – на видачу повторного посвідчення. За рішенням Комісії вирішено видати 8 посвідчень різних категорій, до 2 посвідчень внести запис про зміну групи інвалідності, 1 особову справу направлено на доопрацювання та 1 - до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерства соціальної політики України.